Widget Instance (1.3.3) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Not published
bo: ཁྱབ་སྤེལ་བྱས་མེད

en: Content ID
bo: ནང་དོན་གྱི་ཨང་རྟགས
