Widget Instance (1.3.3) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Not published
hy: Չհրապարակված
