Widget Instance (1.3.3) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Author
id: Penulis

en: Language
id: Bahasa

en: View
id: Lihat

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Changed
id: Berubah

en: Not published
id: Tidak dipublikasikan

en: Content ID
id: ID Konten
