Widget Instance (1.3.3) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Author
kk: Автор

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: View
kk: Қарау

en: Published
kk: Жарияланған

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Not published
kk: Жарияланбаған
