Widget Instance (1.3.3) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Language
km: ភាសា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Not published
km: មិន​បាន​​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Content ID
km: លេខ​សម្គាល់​មាតិកា
