Widget Instance (1.3.3) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Changed
sr: Промењен
