Widget Instance (1.3.3) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Author
vi: Tác giả

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Edit
vi: Sửa

en: View
vi: Xem

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Published
vi: Đã công bố

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Not published
vi: Chưa công bố

en: Content ID
vi: ID nội dung
