Widget Instance (1.3.4) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: Language
af: Taal

en: Edit
af: Wysig

en: View
af: Wys

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Other
af: Ander

en: Authored on
af: Geskep op

en: Not published
af: Nie gepubliseerd
