Widget Instance (1.3.4) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Published
eo: Publikigita

en: Other
eo: Alia

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Not published
eo: Ne publikigita
