Widget Instance (1.3.4) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Edit
eu: Editatu

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Other
eu: Bestea

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: Content ID
eu: Eduki IDa
