Widget Instance (1.3.4) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Author
ne: लेखक

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Not published
ne: अप्रकाशित
