Widget Instance (1.3.4) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Language
ru: Язык

en: Edit
ru: Редактировать

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Published
ru: Опубликовано

en: Other
ru: Другое

en: Authored on
ru: Создан в

en: Display Options
ru: Настройки отображения

en: Changed
ru: Изменение

en: Not published
ru: Не опубликовано

en: Content ID
ru: ID материала
