Widget Instance (1.3.4) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Edit
si: සංස්කරණය
