Widget Instance (1.3.4) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: Language
sv: Språk

en: Edit
sv: Redigera

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Published
sv: Publicerad

en: Other
sv: Övriga

en: Authored on
sv: Författad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Not published
sv: Inte publicerad

en: Content ID
sv: ID-nummer för innehåll
