Widget Instance (1.3.5) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Language
bs: Jezik

en: Edit
bs: Izmjeni

en: View
bs: Pregled

en: Published
bs: Objavljeno

en: Authored on
bs: Napisano

en: Not published
bs: Nije objavljeno
