Widget Instance (1.3.5) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Other
ug: باشقا

en: Not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى
