Widget Instance (1.3.6) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon
