Widget Instance (1.4.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Language
gl: Idioma

en: Edit
gl: Editar

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Published
gl: Publicado

en: Other
gl: Outro

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado

en: Not published
gl: Non publicado

en: Content ID
gl: ID do contido
