Widget Instance (1.4.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Language
he: שפה

en: Edit
he: עריכה

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Published
he: מפורסם

en: Other
he: אחר

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה

en: Not published
he: לא מפורסם

en: Content ID
he: מזהה תוכן
