Widget Instance (1.4.0) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Other
my: အခြား

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ
