Widget Instance (1.4.1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Author
bn: লেখক

en: Language
bn: ভাষা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে

en: Not published
bn: অপ্রকাশিত
