Widget Instance (1.4.1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Author
mr: लेखक

en: Language
mr: भाषा

en: Edit
mr: संपादन

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Not published
mr: अप्रकाशित
