Widget Instance (1.4.1) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ

en: Not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ
