Widget Instance (1.4.1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Author
fa: نویسنده

en: Language
fa: زبان

en: Edit
fa: تدوین

en: View
fa: مشاهده

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: هویت

en: Published
fa: منتشر شده

en: Other
fa: ساير

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Not published
fa: منتشر نشده

en: Content ID
fa: هویت محتوا
