Widget Instance (1.4.10) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Language
cs: Jazyk

en: Edit
cs: Upravit

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Other
cs: Jiné

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Display Options
cs: Možnosti zobrazení

en: Changed
cs: Změněno

en: Not published
cs: Skryto

en: Content ID
cs: ID obsahu
