Widget Instance (1.4.10) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Language
et: Keel

en: Edit
et: Muuda

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Published
et: Avaldatud

en: Other
et: Muu

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Content ID
et: Sisuelemendi ID
