Widget Instance (1.4.10) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: Language
jv: Basa

en: Edit
jv: Sunting

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Published
jv: Dipacak

en: Other
jv: Liyané

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Not published
jv: Ora dipacak

en: Content ID
jv: ID kontèn
