Widget Instance (1.4.10) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Other
ka: სხვა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული
