Widget Instance (1.4.10) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Language
lt: Kalba

en: Edit
lt: Redaguoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Other
lt: Kiti

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Content ID
lt: Turinio ID
