Widget Instance (1.4.11) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Author
hi: लेखक

en: Language
hi: भाषा

en: Edit
hi: संपादित करें

en: View
hi: देखें

en: Updated
hi: अद्यतित

en: ID
hi: आईडी

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Other
hi: अन्य

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Changed
hi: बदल गया

en: Not published
hi: प्रकाशित नहीं हुआ
