Widget Instance (1.4.11) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Author
tr: Yazar

en: Language
tr: Dil

en: Edit
tr: Düzenle

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Published
tr: Yayında

en: Other
tr: Diğer

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Display Options
tr: Gösterim Seçenekleri

en: Changed
tr: Değişti

en: Not published
tr: Yayınlanmamış

en: Content ID
tr: İçerik ID
