Widget Instance (1.4.11) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Author
uk: Автор

en: Language
uk: Мова

en: Edit
uk: Редагувати

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: Published
uk: Опубліковано

en: Other
uk: Інше

en: Authored on
uk: Створено

en: Display Options
uk: Налаштування Вигляду

en: Changed
uk: Змінено

en: Not published
uk: Не опубліковано

en: Content ID
uk: ID матеріалу
