Widget Instance (1.4.11) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Author
ur: مصنف

en: Language
ur: زبان

en: Edit
ur: تدوین

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت
