Widget Instance (1.4.2) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Other
az: Digər

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Not published
az: Dərc olunmayıb
