Widget Instance (1.4.2) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Author
ja: 投稿者

en: Language
ja: 言語

en: Edit
ja: 編集

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Published
ja: 掲載

en: Other
ja: その他

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Changed
ja: 変更済

en: Not published
ja: 非掲載

en: Content ID
ja: コンテンツID
