Widget Instance (1.4.3) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: Language
da: Sprog

en: Edit
da: Redigér

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Published
da: Udgivet

en: Other
da: Anden

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Display Options
da: Visningsindstillinger

en: Changed
da: Ændret

en: Not published
da: Ikke udgivet

en: Content ID
da: Indholds-ID
