Widget Instance (1.4.3) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Other
ps: نور
