Widget Instance (1.4.3) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Author
te: రచయిత

en: Language
te: భాష

en: Edit
te: మార్చు

en: View
te: చూడు

en: Other
te: ఇతర
