Widget Instance (1.4.4) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Author
is: Høvundur

en: Language
is: Mál

en: Edit
is: Broyt

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Published
is: Útgivið

en: Other
is: Annað

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Not published
is: Ikki útgivið
