Widget Instance (1.4.4) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Author
it: Autore

en: Language
it: Lingua

en: Edit
it: Modifica

en: View
it: Visualizza

en: Updated
it: Aggiornato

en: Published
it: Pubblicato

en: Other
it: Altro

en: Authored on
it: Creato il

en: Changed
it: Modificato

en: Not published
it: Non pubblicato

en: Content ID
it: ID contenuto
