Widget Instance (1.4.4) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: Language
pl: Język

en: Edit
pl: Edytuj

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Published
pl: Opublikowane

en: Other
pl: Inne

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Display Options
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: Content ID
pl: ID zawartości
