Widget Instance (1.4.5) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Language
be: Мова

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Published
be: Апублікавана

en: Other
be: Іншыя

en: Authored on
be: Дата:

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: Content ID
be: ID змесціва
