Widget Instance (1.4.5) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: Language
ku: زمان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Other
ku: هیتر

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: Content ID
ku: ID ی ناوەڕۆک
