Widget Instance (1.4.6) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Language
el: Γλώσσα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Other
el: Άλλο

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Not published
el: Μη δημοσιευμένο

en: Content ID
el: ID περιεχομένου
