Widget Instance (1.4.7) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: Language
ca: Llengua

en: Edit
ca: Edita

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Published
ca: Publicat

en: Other
ca: Altres

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat

en: Not published
ca: No publicat

en: Content ID
ca: ID del contingut
