Widget Instance (1.4.7) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Author
es: Autor

en: Language
es: Idioma

en: Edit
es: Editar

en: View
es: Ver

en: Updated
es: Actualizado

en: Published
es: Publicado

en: Other
es: Otro(s)

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Display Options
es: Opciones de visualización.

en: Changed
es: Modificado

en: Not published
es: No publicado

en: Content ID
es: ID de contenido
