Widget Instance (1.4.7) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Author
hu: Szerző

en: Language
hu: Nyelv

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Published
hu: Közzétéve

en: Other
hu: Egyéb

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Display Options
hu: Megjelenítési lehetőségek

en: Changed
hu: Módosítva

en: Not published
hu: Rejtett

en: Content ID
hu: Tartalomazonosító (Content ID)
