Widget Instance (1.4.7) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Language
mn: Хэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: View
mn: Харах

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй
