Widget Instance (1.4.7) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Author
pt: Autor

en: Language
pt: Idioma

en: Edit
pt: Editar

en: View
pt: Mostrar

en: Updated
pt: Atualizado

en: Published
pt: Publicado

en: Other
pt: Outro

en: Authored on
pt: Criado em

en: Changed
pt: Alterado

en: Not published
pt: Não publicado

en: Content ID
pt: ID Conteúdo
