Widget Instance (1.4.8) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Language
fi: Kieli

en: Edit
fi: Muokkaa

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Published
fi: Julkaistu

en: Other
fi: Muu

en: Authored on
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Not published
fi: Ei julkaistu

en: Content ID
fi: Sisällön ID
